A Milli Futbol Takımı’nın namzet kadrosu 10 Kasım’da açıklanıyor

İskoçya ve Çekya maçları Mart 2023’de başlayacak olan EURO 2024 Elemeleri ekip maçları üzere kadronun birlikte şekillenmesinde yetişkin tıpkı sendrom olacak

İSTANBUL, – A Milli Ayak Topu Takımı, EURO 2024 Elemeleri’nin hazırlıkları kapsamında 16 Teşrinisani’bile İskoçya, 19 Kasım’dahi ise Çekya ile savaşım edecek.

Diyarbakır ve Gaziantep’te oynanacak hazırlık maçları öncesinde namzet kadro 10 Son Teşrin Perşembe haset açıklanacak.A Millilerimiz 16 Teşrinisani’birlikte İskoçya ile Diyarbakır Stadyumu’nda, 19 Son Teşrin’de Çekya ile Gaziantep Stadyumu’nda karşı karşıya ati. Değme iki savaş Mart 2023’de başlayacak olan EURO 2024 Elemeleri takım maçları için kadronun üstelik şekillenmesinde koskocaman ayrımsız belirti olacak. CÜNEYT ÇAKIR JÜBİLE YAPACAK Gaziantep’te oynanacak Çekya maçında FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakırdoğan, jübilesini yapacak. Karşılaşmanın bidayet düdüğünü çalacak olan Cüneyt Çakırdoğan, 5’inci zaman bakımından maçı durduracak ve jübilesini tamamlayacak. TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, vadi kenarında Cüneyt Şarap’a onurluk takdim edecek. BİLETLER SATIŞA ÇIKTIA Milli Ayak Topu Takımı’nın EURO 2024 Elemeleri’nin hazırlıkları kapsamında oynayacağı maçların biletleri satışa daha çok. Öncelikli adına Milli Takım Taraftar Kulübü Kırmızı Üyeleri üzere başlayan bilet satışları bugün saat 17.00 bakımından genel satışa çıkma. Bilet satışlarında Passolig iri zorunluluğu ise aranmayacak. Türkiye-İskoçya ve Türkiye-Çekya maçlarının tribün bilet fiyatları ise Kermen Arkası Tribünler üzere 30 TL, Gün Doğusu ve Garp Tribünler için ise 50 TL olarak belirlendi.

Share: