Veladet günü kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

Mevlit haset kutlayacaklardı, cips paketinin içinden fare ölüsü çıkınca şoke oldular

YOZGAT – Yozgat’ta tıpkısı grup üniversite öğrencisi, doğum haset kutlaması üzere aldıkları cips paketinin içinden çıkan fare ölüsünü görünce şoke oldu.

Yozgat’ta kız yurdunda kalan 4 bacanak, mevlit günü kutlaması üzere aynı zincir market şubesinden cips satın aldı. Veladet haset kutlaması üzere hazırlık işleyen öğrenciler, odalarına gelip cips paketini tabağa boşalttıkları anda cipsin içindeki fare ölüsünü gördüklerinde şoke oldular. Öğrenciler, o anları çökertme telefonlarına kaydederek acilen Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi ile Tarım ve Orman Bakanlığı Alo 174 İhbar Hattı’na iletip, oradan bile polis güçleri merkezine şikayette bulundular.

Cips paketinin içinden çıkan fare ölüsünü gördüklerinde çok şaşırdıklarını söyleyen Hatice Kına, “Sabık ahit aldığımız cipsin içinden fare ölüsü bundan sonra. Doğum günü amacıyla toplanmıştık arkadaşlarımızla alay malay. Cips paketini tabağa döktüğümüzde fare ile karşılaştık. Alışılmamış olduk, arkadaşlarımızın bazıları kustu. İnsan hayatını basitmiş gibi algılıyorlar. Ben bütün yetkililere sesleniyorum, görüngü soruşturulmalı. Bunları çocuklarımız, ailemiz cümle yiyor ve hastalık sahibi oluyoruz. Pakette tek şekilde dam yoktu, elhak paketi açtığımızda içinden haddinden fazla şükür yemedik. Tabağa döktük, hakeza bire bir olayla karşılaştık. Biz 4 arkadaşla yurtta kalıyoruz. Arkadaşımızın tevellüt gününü kutlayacaktık, servis tabağına cipsi döktüğümüzde fareyi gördük ve alışılmamış olduk. Bunun amacıyla zaruri temas yere referans yapacağız” dedi.

Share: