Milli Futbolcu Mahmut Tekdemir’den öğrencilere destek

Türkiye A Milli Topluluk ve Medipol Başakşehirspor’un görmüş geçirmiş futbolcusu Mahmut Tekdemir ve eşi Hâl Tekdemir, 25 öğrenciye bot desteğinde bulunup pizza sürprizi yaptı

Daha geçmiş ismini birçok karye okulu ve muhtelif projeleriyle duyuran hoca Osman Güneri’nin öğrencilerine bot yardımında bulunan Mahmut Tekdemir ve eşi pizza ikramında birlikte bulunarak onları bahtiyar etti.

Tekdemir ve eşi, sarıklı Osman Güneri’nin tarafından çocuklarla görüntülü görüşüp aynı müddet ahbapça etti. Kollar Tekdemir ailesini Hatay’a davet yazar hediyeler için teşekkürname etti.

Osman Güneri, “Çocuklarımızı çocuklarından ayırmayan Tekdemir ailesine böylesine güzelce tıpkı organizasyona ulama sağladıkları amacıyla öğrencilerim hesabına teşekkürname ederim. Öğrencilerimiz bu evire çevire günü eminim ki benzeri ömür unutamayacaklardır. Değerli derk etmek ve aşikâr etmek bu gözyaşı grubu çocuklarımız için yeryüzü şişman kazanımdır. Dallar bu sevgiyi zaman fazlasıyla hissettiler. Emeği geçenlere teşekkürname ederiz “dedi.

Okul Müdürü Oran Doğan ise etkinlikten ortalık Tekdemir ailesine ve sarıklı Güneri’ye teşekkürname etti. – HATAY

Share: