YANLIŞSIZ Parti’de seçme işlerinde ve 5 ilde bakir atamalar yapıldı

AK Parti’de Seçme İşleri Başbuğ Yardımcılığına ve 5 ilin başkanlığına kullanılmamış atamalar gerçekleşti. Atamalar, SELIM Fırka’nin toplumsal medya hesaplarından duyuruldu.

“SEÇİM EKİBİMİZİ DAHA ÜSTELIK GÜÇLENDİRDİK”

DOĞRU Tümen Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Büyük İhsan Çetince, konuyla ilişkin açıklamasında “Seçme işleri ekibimizi elan üstelik güçlendirdik.” ifadesini kullandı. Müşkül, daha evvel belirlenen 9 kişiye ilaveten 6 kişinin daha Cumhur Reisi ve DÜRÜST Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla Intihap İşleri Komutan Yardımcısı namına göreve başladığını bildirdi.

SEÇİM İŞLERİNE 6 YENİ İSİM

Buna bakarak Intihap İşleri Komutan Yardımcılığı görevini Harun Tüfekçi, Yusuf Başer, Bülent Yağmur, Serpil Kavrak, Ahmet Özdemir, Nureddin Çelik, Sabri Öztürk, Gülay Sabancı ve Muhammet Fatih Toprak’la beraber, Hakan Çavuşoğlu, Recep Hususi, Mahmut Atilla Kayaç, İshak Gazel, Oğuzhan Kaya ve Mehmet Ulu Özkan yürütecek.

5 İLE YENİ BAŞKAN

Partinin Erzurum, Gümüşhane, Giresun, Kocaeli ve Sazak ülke başkanlıklarına atama yapıldı. AK Fırka Kurum Başkanlığı içtimai medya hesabından yapılan açıklamada, Reisicumhur ve YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla Erzurum İl Başkanlığına İbrahim Küçükoğlu, Gümüşhane İl Başkanlığına Mehmet Güvenli Erdoğdu, Giresun İl Başkanlığına Mete Batur Yılmayan, Kocaeli İl Başkanlığına Mecnunca Talus ve Sazak İl Başkanlığına Gıyap Aldemir’in atandığı belirtildi. Açıklamada, bu illerde görev fail eski iklim başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özverili mesai ve gayretleri zımnında teşekkürname edildi, kullanılmamış iklim başkanlarına birlikte başarılar dilendi.

Share: