YANLIŞSIZ Parti Ardahan İl Başkanlığı’ndan yardım seferberliği

SELIM Tümen Ardahan İl Başkanlığı’ndan müzaheret seferberliği

ARDAHAN – DÜRÜST Fırka Ardahan İl Başkanlığı’nca Kahramanmaraş merkezli Türkiye’nin Maşrık ve Güneydoğu illerini vuran hareket felaketinin peşi sıra yardım seferberliği başlatıldı.

Depremin ardından akse masası oluşturan DOĞRU Parti Ardahan İl Başkanlığı’nın koordinasyonunda toplanan katalitik soba, gıda, kışlık giysi, battaniye kabil müstacel müzaheret malzemelerinden oluşan 3 tır, zelzele bölgesine gönderildi.

YANLIŞSIZ Öğür Ardahan İl Başkanı Kaan Belletici seferberlik çerçevesinde, “Türk milletinin iyilikseverlik duygusunun, bağlanak ve beraberliğe arz çok gerekseme duyduğumuz bu günlerde bütün bildirme yüksek seviyede olduğunu biliyoruz. Kahramanmaraş’ta meydana mevrut ve kasaba illeri birlikte etkileyen yer sarsıntısı felaketinin peşi sıra müstacel yardım muntazır vatandaşlarımıza el atmak amacıyla tığ birlikte toprak başkanlığı kendisine elimizden geleni yapacağız. Şu zaman itibariyle AK Fırka Ardahan teşkilatları adına 3 TIR arkalama malzemesini Adıyaman iline sevkettik. Bu anda akıbet TIR’ın yüklemesi yapılıyor. İnşallah yarın itibariyle da 3 TIR yardım malzemesini gayrı deprem bölgelerine göndereceğiz. Manevi adına bütün desteğimiz depremden etkilenen 10 ilimizde. İnşallah bütün gelişigüzel umum ele vererek bu ızdırap günleri birlikte atlatacağız” dedi.

Share: