Ekrem İmamoğlu’ndan Honaz’a çevirgeç desteği

İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu’nun Honaz üzere teberru ettiği sepetli zemin çevirici, ilçeye getirildi. Honaz Uray Binası uğrunda tıpkı süre sergilenen açacak belediye hizmetlerinde kullanılmaya başlayacak.

Honaz Belediye Reisi Yüksel Pervane, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptığı görüşmeler neticesinde Başkan Ekrem İmamoğlu’ndan benzeri vesile sözü almıştı. bahis konusu sepetli vasat çevirici Honaz’a ilçesine ulaşarak Belediyenin ve vatandaşın hizmetine hazır ağıl getirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Reisi Ekrem İmamoğlu’na teşekkürname eden Honaz Belediyesi Başkanı Yüksel Pervane, “Yola çıktığımız önceki günden bugüne Honaz’ımız için gecemize gündüzümüze katarak çalışmaya devam ediyoruz. Kurgu filomuzu ilave çabamız serencam verdi ve belediyemiz amacıyla balaban aynı gerekseme olan sepetli platform kurgu, hemşehrilerimizin hizmetine sunulmaya amade kuzuluk getirildi. İlçemizde erdemli noktalarda, apartmanlarda, değişik etkinliklerde alan süslemelerinde, bina boyamalarında, tamiratlarda ve buna analog durumlarda kullanılmak için hakeza aynı araç eksikliğimiz vardı. Bu haddinden fazla gayeli sepetli âlem ara bulucu, bizi kırmayarak açacak filomuza kazandıran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na teşekkürname mesabe, ilçemize ve vatandaşlarımıza iyi olmasını dilerim” şeklinde konuştu. – DENİZLİ

Share: