Dacia’nın 7 kişilik modeli Jogger, Türkiye’de satışa sunuluyor

Dacia’nın 7 yabanlık yıpranmamış modeli Jogger’ın Türkiye tanıtımı, Iğdır ve Kars’ta gerçekleştirildi.

Daica açıklamasına bakarak, Iğdır’da 12 bin metrekarelik aynı alana yayılan Tuzluca Mağaraları’nda yapılan etkinlikte, markanın yenilenen yüzü ve felsefesi mağara duvarlarında dijital yerine sahnelendi. Dijital laf gösterileriyle Dacia dünyasının merkezine dönüşen mağaranın değişik bölümlerinde aç oyuncularla otomobilin modülerliğine odaklanan sürpriz mizansenler hayata geçirildi. Oluşturulan sentetik zeka konseptinin misafirlerle sevinçli benzeri etkileşim kurduğu organizasyonda, Jogger’ın maharet detayları ise lansman üzere in süresince hususi kendisine dizayn edilen konuşma salonunda paylaşıldı. Yöreye has lezzetlerden oluşan, mağaranın loş atmosferinde gerçekleştirilen “Zayi Aşındırmak” konseptiyle misafirlere gastronomi deneyimi bile yaşatıldı.

Jogger’ın önce sürüşlerine bölgenin esrarengiz coğrafyası ocak sahipliği yaptı. In içre yapılan sürüş ile başlayan, natür harikası Alkım Tepeleri, Aras Nehri kıyıları ve Şapadanak Harabeleri’ni bile havi rotalarda aracın sürüş kabiliyetlerine odaklanıldı. Bütün detaylarında kişiselleştirmelerin düşünüldüğü lansmanda, beherglas Jogger isme özel hazırlanırken, maceraya çağıran derrace, kayak takımları ve port portbagaj kadar aksesuarlarla donatıldı.

“Pazardaki yer ulaşılabilir 7 nefis modelimizle değişik segmentlerden nasip alacağız”

Açıklamada görüşlerine yer sunulan MAİS YEMEK Genel Müdürü Dr. Katı Çağcıl, “Dacia Jogger, benzeri Station Wagon’un uzunluğu, benzeri MPV’nin genişliği ve tıpkısı SUV aracın karakteri oluşmak üzere değme sınıfın arz dolgunca özelliklerini bir araya getiriyor. Bu yüzden ‘hepsi bir araba’ diyoruz. Böylece Jogger ile tüm bu segmentlerden hisse almamız olabilir olacak. Otomobil, Dacia im gamında detaylı yıllar süresince meydan alan Lodgy, Dokker ve Logan MCV modellerimizin kullanıcılar marifetiyle meşkûr özelliklerini muhafaza ederken, markanın kullanılmamış kimliğini ve teknolojilerini bile üstüne koyuyor. Bakir amblemimizde ‘D’ ve ‘C’ harflerinin derli toplu çizgileri tıpkısı zincirin halkaları gibi birleşerek sağlamlığı ve sadeliğin yanında Dacia markası ile müşterinin (Customer) bağını simgeliyor.” ifadelerini kullandı.

Çağcıl, Jogger’ın, pazardaki sunma ulaşılabilir 7 koltuklu seçenek olacağını, bunun yanında dinç ve dayanıklı olması, genişliği ve bağırsak mekanın modüler kullanımıyla hem güdücü hem de yolculara konforlu tıpkısı birikim sunduğunu bildirdi.

-Yenilenen ayraç kimliği olması müstelzim rastgele şeye topluluk

Verilen bilgiye bakarak, Dacia’nın cümle eser gamı, kullanılmamış logonun beraberinde markanın yıpranmamış haki rengine üstelik erbap olacak. 2021’in haziran ayında dijital kanallarda başlayan Dacia’nın yıpranmamış yolculuğu, 2023’ün açıklık ayına büyüklüğünde izinli satıcıların görsel kimlik tasarımlarının değişmesiyle tamamlanacak.

Yıpranmamış dönemde modernizm kavramına eskimemiş bire bir sağ açıklık getiren Dacia, akıllıca harcama fail, özgürlüğe soysuz ve çılgın tüketimden mümteni kullanıcıların beğeneceği dümdüz ancak kostak bir araba vizyonu ortaya koyuyor. Aktif ve maceraperest karakterini öne çıkaran işaret, faziletkâr dayanıklılığa sahip outdoor kullanıma makul araçlara odaklanıyor. mübayaa ve kullanım maliyeti azaltılmış kıymet-takat sınırı ürünleri geliştiren Dacia, düşük mahrukat tüketimi ve karbon salınımı kabil ekolojik çözümleri bile tüketicilerine sunuyor.

Ayrıca, marka manifestosunu açıklayan ve asrilik kavramına kullanılmamış bire bir açılım getiren Dacia, özgürlüğe gidi, gereğinden aşkın tüketimden ırak duran kullanıcılara müteveccih tıpkısı araba vizyonu ortaya koyuyor. Işaret, modellerinde özgüvenli duruşuyla tüketicilere amiyane ihtiyaç duyacaklarını sunarak anlayışsız mütezayit enerjileriyle onları yıpranmamış deneyimler keşfetmeleri üzere maceraya yönlendiriyor.

Serbest aileler ve kalabalık yaşamların ihtiyacına aracısız karşılık veren Jogger, tıpkısı Station Wagon’un uzunluğu, bire bir MPV’nin genişliği ve ayrımsız SUV’nin karakteri kadar özelliklerin hepsini bire bir arada sunuyor.

Jogger, 577 bin TL’den başlayan lansmana hususi fiyatlarıyla 28 Kasım’dan itibaren Türkiye’nin dört bir yanındaki Dacia mezun satıcılarında tüketicilerle buluşacak. Açık çöz hacmiyle kaynak tıpkısı 7 kişilik araba olan Jogger, ati sene 500 bininci satma adedine ulaşacak olan Dacia markası amacıyla mefret aynı koz olacak.

Benzin ve LPG seçenekleriyle geldi, hibrit 2023’te

Lansman rengi olan Terracotta kıraathane, yalnızca Jogger’da sunuluyor. Jogger, Dacia’nın yeni bellik kimliğini vurgulayan haki rengin birlikte mehtap boz, tütün gri, gri duman rengi, siyah ve beyaz renkleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Kullanılmamış bellik kimliğiyle alay malay donanım seviyelerinin isimleri da değişti. Essential’dan başlayan temel tesisat seviyesi, sırasıyla Expression ve Extreme adına bitmeme ediyor.

TCe 110 beygir benzinli ve ECO-G 100 atlama beygiri LPG’li kalkışmak üzere iki ayrımlı motosiklet seçeneğiyle kombinlenmiş 6 ati el kitabı şanzımanla mevrut Jogger’ın, spontane vitesli hibrit versiyonu ise 2023’ün ikinci çeyreğinde Türkiye’üstelik satışa sunulacak.

Share: