Cizre Belediyespor, Hatay Büyükşehir Belediyesi maçı hazırlıklarını tamamladı

Voleybol AXA Sigorta Efeler Ligi ekiplerinden Rams Toptan Cizre Belediyespor, ferda sahasında Hatay Büyükşehir Belediyesini mihman edeceği 11’inci hafta maçının hazırlıklarını tamamladı.

Cizre Belediyespor, İlçe Güven Müdürlüğü Spor Salonu’nda müsabaka öncesi başantrenör Nuri Delice ile yardımcı antrenörler Behmen Cıvıldak ve Burak Köse yönetiminde serencam çalışmasını gerçekleştirdi.

Takımın sportif direktörü ve menajeri Çekişme Yılmayan, AA muhabirine, sonuç iki müsabakayı kazandıklarını, takımın gani tıpkısı ivme yakaladığını söyledi. Sahalarında Tokat Plevne ve deplasmanda Hekimoğlu maçlarında galibiyet aldıkları amacıyla bahtiyar olduklarını dile getiren Yılmaz, şöyle konuştu:

“Bu iki maç takımı kendine getirdi diyebiliriz. İlk 8 maç bizim için gani geçmemişti ancak aldığımız 2 yengi takıma temiz güven kazandırdı. Yarın bile kendi sahamızda Hatay Şehremaneti maçını kazanarak çıkışımızı aylamak amacındayız. Çalışmalarımızı bu yönde yaptık ve kazanmaktan eksantrik bire bir belki düşünmüyoruz.”

Oyunculardan Taha Bakire ise zorlu maçların ardından sonuç iki maçı alarak çıkışa geçtiklerini, yarınki maçı de buyurmak istediklerini belirtti.

Rams Küresel Cizre Belediyespor, yarın saat 13.00’dahi Şırnak Spor Salonu’nda Hatay Büyükşehir Belediyesini mihman edecek.

Share: