Ana Yol savaş alanına döndü, yayalar ölümden döndü… Müteselsil kaza kamerada: 10 gaileli

Ana Yol savaş alanına döndü, yayalar ölümden döndü… Müteselsil kaza kamerada: 10 dertli

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta servis midibüsü ile gelişigüzel 5 aracın karıştığı gidiş geliş kazasında önceki bilgilere göre yer bir iki 10 güç yaralandı. Ilçe andaç ise kameraya saniye saniye yansıdı.

Kaza, Dulkadiroğlu ilçesi Lütfi Köker Bulvarında meydana geldi. 46 S 0346 plakalı servis minibüsü bulvarda tempo halindeyken duruluk yoldan bulvar girdiği istikbal sürülen 46 ACL 522 plakalı transitle çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle midibüs otopark halindeki 3 araca çarparak devrildi. 5 aracın karıştığı kazayla ilişkin fenomen hesabına çokça sayıda ambulans, itfaiye ve polis güçleri ekibi gönderme edildi.

Bölgede muktezi tedbirler alınırken ilk bilgilere göre birkaç 10 dertli ambulanslarla değişik hastanelere kaldırıldı. Ilçe yadigâr ise Kent Güvenlik Idare Sistemi’ne kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde midibüsün transitle çarpışmasının arkası sıra savrularak otopark halindeki araçlara çarpıp devrilmesi düzlük aldı. O anlarda vatandaşlar panikle kaçışırken tıpkı kişinin düşme andaç da görüntülere yansıdı.

Share: